Class test

Pohyb pre deti Copy

Spúšťame nábor detí do klubu HNTN!

...viac info

Pohyb pre deti Copy

Pohyb pre deti

V dnešnej dobe je čoraz viac detí, ktorým pohyb veľa nehovorí. Oveľa radšej trávia voľný čas pred televíznou obrazovkou, tabletom alebo pri počítači. Výsledkom je okrem iného vzrasta ...viac info

Pohyb pre deti

Súťažný

Program zameraný na profesionálnych atlétov a to squash, floorbal, futbal, hokej, akvabely a tenis hráčov. Ide o cielene stanovené tréningové plány na konkrétnu disciplínu a zameranie. Pod vedením trénera špecialistu sa športovci zúčastňujú 5-6x tréningov týždenne. Vo veľkej miere sa využíva atletický tartanový štadión, jeho dráhy, sektory a náradie. Táto skupina absolvuje niekoľko športových sústredení do roka kde rýchlejšie zvyšuje svoju výkonnosť. Členovia tejto skupiny často krát súťažia na majstrovstvách Európy, Sveta a OH.

Rekreačný

Tréner zostavuje tréningový program pre rekreačných športovcov ktorí sa môžu zúčastňovať masových a rekreačných súťaží alebo športujú len pre svoje potešenie a udržanie si zdravia. Frekvencia tréningov u tejto skupiny je 2-3x týždenne pod vedením kvalifikovaného trénera.

Kids & Junior

Za pomoci partnerov a sponzorov klubu, riaditeľov škôl, rodičov aj podpory mestskej časti Dúbravka máme možnosti odborne viesť deti a mládež k zdravému pohybu a vytvárať podmienky a priestor pre talenty. Viac informácií v sekcii Pohyb pre deti.

Bežecký klub Hraj na tie nohy, Ľuda Zúbka 23, 841 01, Bratislava