Členovia

Manažment

  • Mgr. Radek Šatka
    prezident klubu
  • Andrej Benda
    viceprezident
  • Patrik Helienek
    viceprezident
  • Zuzana Firmentová
    finančný sektor

 

Tréneri

Radek Šatka

  • kondičný tréner
  • stredné a dlhé trate
  • cestné behy a kros
  • desaťboj

Vzdelanie

Fakulta telesnej výchovy a športu UK Bratislava o ...viac info

Radek Šatka Tréner

Marcel Lopuchovský

  • atletický tréner pre stredné trate
  • detská pohybová a atletická príprava
 

Vzdelanie

Fakulta telesnej výchovy a športu UK Bratislava odbor tr ...viac info

Marcel Lopuchovský Tréner

Rastislav Haman

  • squash tréner
  • fyzioterapeut

 Vzdelanie

Tréner 2. triedy pre squash

Pôsobenie

Rastislav Haman Squash tréner

 

Naša atletická elita

Jozef Repčík

Slovenský rekordér v behu  na 800 m a 1000 m Strieborný medailista zo Svetovej univerziády, dvojnásobný finalista Majstrovstiev Európy, účastník Majstrovstiev Sveta a Olympijských Hier ...viac info

Jozef Repčík Atletika

 

Leo Lendvorský

Reprezentant SR v kategórii dospelých a do 23 rokov v behu na 800 m  a 1500 m
  • medailista z M SR a H MR
  • 800 m v čase 1:50,91
  • 1500 m v čase 4:04,67
...viac info

Leo Lendvorský Atletika

 

Tomáš Timoranský

Viacnásobný medailista M SR v behoch na 400 m a 800 m
  • 800 m v čase 1:50,21
  • 400 m čase 48,90
  • štafeta 4 x 800 m SR v čase 7:32,87
...viac info

Tomáš Timoranský Atletika

 

Iveta Putalová

Reprezentantka SR v behu na 200 m,  400 m
  • slovenská halová rekordérka na 400 m v čase 52,84
  • 4. miesto vo finálovom behu na 400 m HME Praha 2015
  • účastnícka ME ...viac info

Iveta Putalová Atletika

 

Alexandra Štuková

Reprezentantka SR v behu 200 m a 400 m
  • účastníčka ME 2014 v Zurichu
  • slovenská rekordérka 4 x 400 m
  • 200 m v čase 24,27
  • 400 m čase 54,09
...viac info

Alexandra Štuková Atletika

 

 

Najúspešnejší športovci – rekreačná atletika

Július Korčok

  • 5km Vajnorský minimaratón – 1.miesto (16:35)
  • 10 km Telekom night run - 13.miesto (35:31)
  • 21,1 km  Cavallino Jesolo (1:17:39)
...viac info

Július Korčok Atletika

 

Peter Černický

  • 5 km 17:51 (2012)
  • 10 km 36:48 (2013)
  • Devín 11,6 km 41:50 (2013)
  • Polmaratón 1:21:00 (2012)
  • Maratón 2:52:41 (2013)
...viac info

Peter Černický Atletika

 

Ján Mojžiš

  • 7,7 km (27:50)
  • 10 km (38:38)
...viac info

Ján Mojžiš Atletika

 

Michaela Polakovičová

  • 25 km Devínsky ríbezlák  3. miesto
  • 140 km Štefánik trail - 1.miesto
  • 17 km Veľatský beh - 1.miesto
...viac info

Michaela Polakovičová Atletika

 

 

Najúspešnejší športovci – squash

Linda Hrúziková

  • 2015 Majsterka Slovenska
  • 1.miesto SVK (ženy
  • 28. miesto SVK (muži)
  • 87. miesto Svet (ženy)
  • 8-násobná Majsterka Slovenska v ženskej kategórii ...viac info

Linda Hrúziková Squash

 

Peter Kviečinský

1. miesto v SR rebríčku
  • 2014-Majster slovenska, vicemajster SR teamoch HNTN
  • 2013-semifinalista MSR, vice majster SR teamoch
  • 2012-semifinalista MSR vice majster SR t ...viac info

Peter Kviečinský Squash

 

Michal Bohunčák

  • Postavenie v rebríčku 121. miesto
...viac info

Michal Bohunčák Squash

 

Ivo Tomko

  • aktuálne 8. v rebríčku. najlepšie 5. miesto (2013)
  • Najväčšie úspechy: MS juniorov 2001, 5. miesto v rebríčku SR
...viac info

Ivo Tomko Squash

 

Miroslav Celler

  • 2015 Majster Slovenska
  • 8-násobný majster SR v junioroch
  • viacnásobný vicemajster SR v mužoch v jednotlivcoch
  • 3-násobný majster SR v tímoch
  • ...viac info

Miroslav Celler Squash

 

Bežecký klub Hraj na tie nohy, Ľuda Zúbka 23, 841 01, Bratislava